הדרך היהודית לטיפול בקשב וריכוז ללא תהליך פסיכולוגי וללא תרופות

'בוחרים בטוב' גאים להציג

קורס 'קשוב ומרוכז'

לקחת שליטה על המחשבות והאוטומטים שלך, להתמיד במטרות ובמשימות שהצבת לעצמך ולחוות אושר, ברכה ושגשוג בכל תחומי החיים

מנחה: יקיר תורג'מן - מאמן לצמיחה אישית

ימים
שעות
דקות
שניות

בלאגן במחשבות, קפיצה מדבר לדבר, מתחיל דברים ולא מסיים, לא נהנה ממה שיש לך… שנמשיך עם הרשימה?

הפרעות קשב וריכוז יכולות להימצא אצל ילדים ואצל מבוגרים כאחד. גם שכירים, גם עצמאיים. זה בכלל לא משנה.


רובם מדווחים על קושי בסדר וארגון, קפיצה מדבר לדבר, חוסר סיפוק בעשייה, לא נהנים ממה שיש, לא מגשימים את עצמם, לא מביאים את היכולות האמיתיות שלהם לידי ביטוי בפרויקט אחד משמעותי…וכמובן – אם הסביבה בבית או בחוץ מודעת לקשיים הללו – אז נוספת לכך גם 'תווית' שמחזקת את הזהות הזו. נראה כאילו אין מוצא מהלופ הזה, נכון? ואם יש – זה דורש שימוש בחומרים מסויימים או לעבור טיפול פסיכולוגי…..

מוזמנים לקבוצת הווצאפ הכי תוססת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם סולגק. בראיט ולחת

והנה באמת מה שגורם לזה: כוח מאוד חזק בנפש שרוצה "הכל מהכל" ושמוסח מאוד מהפצצת המסרים שבדור שלנו

עפ"י תורת הנפש ביהדות, בתוך כל אחד מאיתנו קיים צד של דחפים, יצרים, זהו הצד הבהמי שלנו שרוצה לטרוף את העולם, אותו "כוח מדמה" מאוד גדול שמפריע לנו לנהל את הרצונות שלנו בצורה שכלית וכך להתקדם הלאה בצורה תקינה.

 

ובדור הזה? הכוח הזה מסיח אותנו מאוד. אנחנו עמוסים במסרים מכל הכיוונים והיכולת שלנו להתמקד בפרטים קטנים, להבין מי אנחנו באמת, מהו "האני העצמי" שלנו – כל המקום הזה נחלש עם הזמן…ויש אנשים שפשוט מוסחים יותר מאחרים ומאתגר להם יותר לנהל את המקום הזה בצורה מאוזנת. ולצערנו, קל יותר להדביק להם תווית ולומר  – "יש להם הפרעת קשב וריכוז…"

אז הנה הבהרה: יש לך כוחות נפש בלתי רגילים ואתה יכול להביא את עצמך לידי ביטוי בצורה מושלמת.

היהדות מבהירה באופן נחרץ: בנשמה שלך אין חוסר. היא טהורה ומושלמת. לעולם לא יכולה להיפגע ולא קורה לה שום דבר רע. ז"א שבתוכך שוכנות יכולות אינסופיות, אלוקיות, שפשוט צריכות שמישהו יעזור להן לצאת לפועל. וכדי שזה יקרה – צריך להביא את האדם לאיזון ו"סדר פנימי" וכן לאיזון הורמונלי – וכשהוא שם, הוא מפוקס, חד מאוד, בשליטה מלאה ומצליח לפרוץ סוף סוף בתחומים שהוא כ"כ רוצה לקדם.

ולכן, אחרי ניסיון אישי והבנה שאנחנו מחזיקים
בידע שיכול לעזור לכ"כ הרבה אנשים –

החלטנו לפתוח את הקורס 'קשוב ומרוכז'

מה זה בעצם אדם שהוא 'קשוב ומרוכז'?

אדם 'קשוב ומרוכז' הוא אדם שעושה עבודה על פנימיות הנפש ושולט בכוחות הנשמה שלו. הוא יודע להמליך את המחשבה הטהורה והנקייה ולהגיע למצב שהוא מצליח להתמקד במטרה אחת שמקדמת אותו.


זה אדם שעבר תהליך ולמד איך להיות תכליתי ומשימתי. רואה דברים בצורה אנליטית יותר, יודע לבנות חזון, לתקוף יעדים ולפרק אותם למשימות 'שלב אחר שלב'. זה אדם שמאוזן (בעיקר פנימית ורגשית) ושמצליח לחבר מחשבה-לדיבור-למעשה.


אדם 'קשוב ומרוכז' מצליח להביא לידי ביטוי את כוחות הנפש האדירים שנטעו בו ומתגבר על משוכות שנראו לו פעם בלתי ניתנות לכיבוש. הוא אדם משגשג, מבורך, מדוייק יותר עם עצמו ועם הסביבה, אדם שמתעלה בגשמיות וברוחניות וממצה יכולות וכישורים באופן עמוק ויסודי (אולי הרבה יותר מאחרים).

יצירת שינוי ללא תרופות וללא תהליך פסיכולוגי

הקורס 'קשוב ומרוכז' מאפשר את יצירת השינוי  מתוך תהליך מדיטטיבי תודעתי (שכלי) שמאזן את המבנה ההורמונלי באופן עקבי, וללא צורך בטיפול תרופתי או פסיכולוגי.


הקורס מביא את התמצית המרוכזת והאיכותית של פיתוח כוחות הנפש ומיצוי הפוטנציאל – במיוחד עבור אנשים שחווים אתגרים במיקוד ושנמצאים בפיזור הדעת והנפש. הכלים בקורס מבוססים על שילוב של מקורות ביהדות עם עולם האימון והצמיחה האישית, ומאפשרים לחוות תוצאות מדידות הנראות לעין.

מודל "ליבת השינוי"

01

יצירת איזון פנימי (חיבור לכוחות הנפש)

02

חיבור בין מחשבה - דיבור - מעשה (סנכרון 'רעיון ופעולות')

03

פירוק מטרות למשימות קטנות (תכנית עבודה)

04

חגיגת נצחונות! (הטמעת השינוי)

איך תדע אם הקורס מתאים לך?

אם אתה מוצא את עצמך ב- 5 נקודות מתוך הרשימה,
הקורס הזה בהחלט בשבילך!

אז עם מה תכלס תצא מהקורס?

אם אתה מוצא את עצמך ב- 5 נקודות מתוך הרשימה,
הקורס הזה בהחלט בשבילך!

הנה הנושאים אותם נכסה בקורס:

01

נושא

02

נושא

03

נושא

04

נושא

כמה עולה הקורס המקיף 'קשוב ומרוכז'?

שווי הקורס 3600 ש"ח

על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את השיטה
החלטנו לתת אותו במחיר השקה מיוחד:

2400 ש"ח בלבד

אפשרות לפריסה ב __ תשלומים

אבל אל תתחייב! רכוש שיעור ניסיון ב- 169 ש"ח ורק אז תחליט אם להצטרף לקורס המלא (התחרטת? תקבל החזר כספי באהבה)

שמנו לך שיעור פרקטי בהנחייתו של יקיר
שתוכל ליישם עכשיו ולקבל תוצאות:

"3 השלבים לצאת מהפרעת קשב וריכוז"

הצטרפת לקורס? הנה מה שתקבל:

3 שלבים פשוטים ואתה בפנים:

01

רכוש שיעור התנסות בשיטה (169 ש"ח בלבד)

02

אהבת? קבע שיחת התאמה (ללא עלות)

03

יש התאמה? רכוש את הקורס המלא (2400 ש"ח)

שאלות נפוצות שקיבלנו:

אם התחברת לקשיים שהועלו פה למעלה ואתה מבין שעזרה חיצונית יכולה לדייק אותך ולקצר לך משמעותית את הדרך, אז יכול מאוד להיות שהקורס יוכל לעזור לך. אנחנו מאמינים ששווה לך לנסות! תוכל ליישם אוטוטו כלים ראשוניים ולחוות שינוי. ואם לא התחברת? תקבל את הכסף בחזרה, באהבה גדולה

על ניסיון אישי של מנחה הקורס יקיר תורג'מן ועל תהליכים שיישם עם אחרים שחוו קשיים בתחום הזה – ושיצרו תוצאות. מעבר לכך, הקורס מכיל מקבץ כלים ספציפיים (מהיהדות ומעולם האימון) שנועדו ליגוע במקומות המדויקים בנפש, כדי לחולל את השינוי שאתה רוצה בו. בדרך שנפתח בפניך כבר צעדו אחרים והצליחו! אתה מוזמן גם להצליח, בע"ה 🙂

12 שיעורים בלייב שיוקלטו ויהיו זמינים לך לצפייה חוזרת. כל שיעור מכיל פיסת תוכן שצריך לקבל (ולעכל) ואליה נלווה תרגול שלוקחים ומיישמים בעבודה עצמית.
בנוסף, ישנה חוברת עם כל התוכן, קבוצת וואטסאפ עם כל חברי הקבוצה שלנו ותכנים נוספים שתקבלו בה לחיזוק התהליך, וכן – הכוונה אישית מיקיר ומענה לשאלות שלך, במידת הצורך.

ההשקעה בקורס המלא 'קשוב ומרוכז היא 2400 ש"ח (במקום 3600 ש"ח). אבל! אנחנו רוצים שקודם תבדוק ותראה אם זה מתאים לך – לכן חובה להצטרף קודם לשיעור ניסיון (בעלות 169 ש"ח בלבד). בשיעור תקבל תוכן שתוכל להתנסות בו ולחוות בעצמך את השינויים. אהבת? – נעשה יחד שיחת התאמה ותיאום ציפיות כדי לוודא שאתה מוכן ומתאים להיכנס לקורס המלא. הוגן, לא? 🙂

>> כאן לוחצים כדי לשלם על שיעור הניסיון ולהתחיל בתהליך

זה הלינק כדי לשלם על שיעור הניסיון (169 ש"ח בלבד): ___(לשים לינק)____.
במידה ואהבת את השיעור, נעמוד בקשר כדי לבדוק התאמתך לקורס המלא.
במידה ופחות אהבת – יש החזר מלא עד שנה קדימה מרגע הרכישה (כן, אפילו על ה- 169 ש"ח של שיעור הניסיון). העיקר שתצליח!

"בכל אחד מאיתנו טמונים כוחות נפש אדירים שקיבל מלמעלה. עם קצת הכוונה ודיוק - האור שלכם יזרח ואתם תחוללו נפלאות בעצמכם ועם אחרים. אני כאן כדי לעזור. בואו נעשה את זה יחד, בע"ה!"
יקיר תורג'מן
מייסד ומוביל הקהילה