הדרך היהודית לטיפול בקשב וריכוז ללא תהליך פסיכולוגי וללא תרופות

קורס שרירי הנפש

הקורס מדוייק להעצמת התנהלות רגשית ולהשגת ביצועים מעולים בחיים ובעסקים

מנחה: יקיר תורג'מן - יזם, מנטור להתפתחות ומלווה עסקים

ימים
שעות
דקות
שניות

כולם רוצים לחוות צמיחה אישית! ה'פיצוץ' במשימות אישיות ועסקיות, גורם לכך שהשוטף, שוטף אותנו. ולמי יש זמן לעבודה עצמית?

אנחנו כבעלי עסקים, נמצאים כל הזמן במירוץ. "השוטף שוטף אותנו". אנחנו רודפים אחרי לקוחות, מיסים, עבודה, ביטוח לאומי, מע"מ, שיווק, משא ומתן, גביה….וכל זה בלי להזכיר בכלל את הבית, אישה והילדים..והרצון לאזן את הכל יחד.

כשהעסק מתנדנד לפי מצבי הרוח שלך

אם גם אתה מוצא את עצמך במרדף אינסופי, כשאתה לא מצליח לייצר תוצאות טובות לאורך זמן, ואתה מרגיש שהעסק בתנודות כאילו לפי מצבי הרוח שלך – אז תדע לך שאתה ממש צודק.

כבני אדם (ובמיוחד כבעלי עסק), אם אנחנו לא מצליחים לייצר מצב שבו אנחנו שמחים בעשייה שלנו, שהלב שלנו רגוע, שאנחנו מביאים את הכי טוב שלנו וכשאנחנו בשליטה רגשית, יחד עם תוכנית עסקית שתפורה בדיוק לנו, אז הסבירות שנצליח להניע גולש אקראי ללקוח או לסגור עסקה – היא מאוד נמוכה!

מוזמנים לקבוצת הווצאפ הכי תוססת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ליבם סולגק. בראיט ולחת

רוצה תוצאות טובות יותר בעסק? תשלוט בלב!

למה העסק תלוי בלב, במידות ובהתפתחות אישית שלך?
כי העסק והתוצאות שאתה יוצר הם רק שיקוף. שיקוף של מה שאתה חושב על עצמך, שיקוף של המידות, האופי והמקום שאתה נמצא בו מבחינה רגשית (וגם רוחנית, לפי מה שאומרים המקורות ביהדות).


ואנחנו יודעים, בדיוק כמו בכותרת למעלה…"למי יש זמן לעבודה עצמית?" אז הנה, המילים שתקרא עכשיו יראו לך שזה כן אפשרי:

הפיתרון: יצירת "מיקרו הרגלים" ברמה היומית שיצרו שינוי באישיות ובעסק שלך לטווח ארוך

שינויים אמיתיים, באישיות או בעסק, הם דברים שאנחנו בונים בצורה עקבית – ורואים את התוצאות תוך כדי תנועה. אנחנו לא רוצים שתיקח על עצמך עבודה שאתה לא יכול (או לא רוצה) לעמוד בה.

הסוד הוא: תרגול של 5 דקות ביום!

עבודה עקבית, קטנה, יומיומית, אבל לאורך זמן – תיצור שינויים באופי שלך, וממילא גם באיך שהעסק שלך יגיב לזה. כל מה שאתה צריך זה לתת כמה דקות ביום של תרגול ועבודה על עצמך, ואתה תראה איך המוח, הלב, המחשבות, הדיבור והמעשים שלך – משתבחים גם הם – ואתה מתחיל להתנהג אחרת ולהביא תוצאות חדשות בחיים ובעסק, בע"ה!

וזה הביא אותנו לפתוח את קורס 'שרירי הנפש'

התוכנית המלאה לבעלי עסקים ולשכירים שרוצים לפתח את האישיות שלהם, להרוויח הרבה יותר ולהרגיש סיפוק והגשמה בעשייה היומיומית.

לקחנו את כל התהליכים שיצרנו איתם פריצות דרך ברמה האישית וכן עם לקוחות, מידלנו את הכלים שעובדים בשטח (ולא על גבי ספרים), העברנו את הכל לשיעורים ב"מנות גורמה" שאפשר לתרגל ברמה היומית…והפכנו את הכל לקורס מקיף לפיתוח עצמי ועסקי.

אז למי הקורס הזה מתאים?

בעלי עסקים

שרוצים פיתוח עסקי וצמיחה אישית שבא לידייותר ביצועים והכנסות אם אתה בעל עסק ואתה רוצה להצליח לבנות תכנית עבודה מסודרת, לארוז את המוצר שלך, להצליח לפרק תהליכים עסקיים לתהליכים פשוטים, להוריד את רמת הלחץ בחיים, להגיע לרמות בעסק שלא הגעת אליהן עד היום – אז הקורס הזה נוצר בשבילך.

אחרי עבודה עקבית על עצמך, כפי שתקבל בקורס, אתה תחווה שיפור בפרנסה כמעט באופן 'פתאומי' (כביכול), אתה תראה איך אפשר להגיע למצב שבו התוצאות שרצית נשארות לאורך זמן, בצורה עקבית, ואתה תרגיש איך אתה מתחזק מאוד ברמה האישית ובונה אמון – גם בעצמך וגם של הסובבים אותך בך.

תהיה לך יכולת מדהימה להישאר רגוע גם ברגעים של "קרייסיס" ומתח בבית או בעסק, אתה תבנה אופי מוצק יותר, חזק, תשלוט בתגובות שלך ותוכל לנהל את עצמך ואת הסביבה באופן שאתה רוצה.

במידה ויש לך עובדים – הם ירגישו את השינוי שיתחולל בך. אתה תהיה נעים יותר, סמכותי יותר, יותר ברור ומדוייק עם הרצוננות שלך ועם מה שאתה רוצה להוציא לפועל – ותוכל להעביר את זה גם בקלות רבה יותר לאחרים.

במילים פשוטות – תיקח שליטה על החיים ותהיה מאושר ומסופק הרבה יותר.

שכירים

שרוצים שינוי הרגלים וצמיחה אישית להרוויח יותר ולהתקדם בעבודה אם אתה שכיר ורוצה להגדיל את ההכנסה ולהגיע לתפקידים בכירים יותר, או בכלל להצליח להנות מהתפקיד שלך ולהכניס "חיות" ליומיום – אז הקורס הזה תפור עליך.

הקורס יתן לך 'מצפן פנימי' שיהפוך אותך לאדם רגוע יותר, מפוקס מאוד, אדם ששולט במחשבות, בדיבור ובמעשים שלו. אתה תדע איך להציב מטרות ויעדים בתפקיד שלך, להתנהל הרבה יותר נכון – ובעזרת אימון ותרגול יומיומי – אתה תדע גם איך להשיג את המטרות שלך, באופן עקבי.

אם אתה רוצה לעבוד על מערכות היחסים בעבודה ואיך שאחרים מתייחסים אליך או רואים אותך – הקורס יתן לך "כלים בדוקים" כדי לפתח את הדימוי העצמי ואיך שאתה נראה בעיני עצמך. אתה תדע איך לייצר סביבה ואנרגיה חיובית – גם אם אחרים משדרים אחרת – ותוכל להיות הרבה יותר אופטימי, שמח, מסופק, נלהב (וגם תלהיב אחרים) כשיהיו בידיך הכלים הנכונים וכשתכנס לעבודה עקבית על עצמך.

לסיכום, הקורס יאפשר לך העצמה אישית להנות יותר מהעבודה הנוכחית שלך, תוכל לחזק את האופי וההתנהלות שלך וגם להגיע להכנסה גבוהה יותר, כפי שאתה ראוי ורוצה, ותהיה לך דרך סלולה איך להיות מאושר.

כמוני כמוך, הנה מה שאחרים אומרים על התהליכים שעברו אצלנו:

אז עם מה תכלס תצא מהקורס?

במה הקורס הזה שונה מקורסים/תוכניות אחרות שאולי כבר ניסית?

ייחודיות הקורס היא בהבנה העסקית העמוקה, בשילוב עם עבודה עצמית עקבית, שמביא איתו מנחה הקורס, יקיר תורג'מן.

יקיר החזיק במשך השנים בכמה עסקים וניהל פעילות עסקית ענפה, מכר את אחד העסקים שלו בתהליך מיזוג ושימש כאסטרטג שמלווה עסקים באחת החברות הגדולות בישראל.

הכישרון שהבורא חנן אותו בדיוק וליווי עסקים, יחד עם הניסיון שרכש ועבודה עצמית שהוא מתמיד בה בפיתוח האישיות שלו והתמודדות עם משברים בחיים ובעסקים (כולל הפסד אחד גדול מאוד – שממנו ב"ה הוא צמח והתפתח ע"י יישום העקרונות שנלמד בקורס), כל אלו הם ערכים מוספים שאי אפשר למצוא אותו בשום קורס או תוכנית אחרת.

הכלים שנקבצו לקורס הם המיטב שבמיטב שבעולם העסקי – יחד עם תובנות עוצמתיות ואמירות מאוד חדות מהיהדות למשיכת הצלחה ושגשוג, ושכפי שמעידים אלו שיישמו בחייהם את השילוב המיוחד הזה – העבודה העקבית על האישיות ועל העסק מביאה תוצאות.

אל תתחייב! רכוש שיעור ניסיון בעלות 97 ש"ח ורק אז תחליט אם להצטרף לקורס המלא

(התחרטת? תקבל החזר כספי באהבה)

"איך לארוז מוצר מנצח ולגבות עליו מחירים גבוהים שתואמים את הערך האמיתי שלך"

מה מקבלים ברגע ההצטרפות לקורס שרירי הנפש?

כמה עולה הקורס המקיף 'שרירי הנפש'?

שווי הקורס _________ ש"ח

על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את השיטה
החלטנו לתת אותו במחיר השקה מיוחד:

_____ ש"ח בלבד

(אפשרות לפריסה ב __ תשלומים)

ככה מצטרפים לתהליך ב- 3 שלבים פשוטים:

01

רוכשים שיעור התנסות בשיטה (97 ש"ח בלבד)

02

אהבת? קובעים שיחת התאמה (ללא עלות)

03

יש התאמה? רוכשים את הקורס המלא (_____ ש"ח)

שאלות שאולי עלו לך:

הקורס מותאם לאנשים סופר עסוקים שאין להם זמן. השיעורים באים במנות קטנות, יומיות, קל ליישם, קל להתמיד – והכי חשוב: כל מה שתקבל נוסה ונבחן על בעלי עסקים אחרים. זה עובד – ואנחנו ניישם את זה יחד! (אבל גם אם ניסית ולא התאים לך? תקבל החזר כספי מלא, באהבה).

הכלים והמודלים שתקבל נלקחו מעולם העסקים (וכן נוסו על עסקים אמיתיים) ואליהם נקבצו כלים אימוניים מעולם הקואצ'ינג ומהיהדות. הכלים בחלקם נועדו לייצר שינוי באישיות, במידות ובהרגלים – ובחלקם הם כלים ותהליכי עבודה קונקרטיים לעסק.

זיקקנו תיאוריות יפות, השארנו את מה שבאמת אפשר ליישם ושאנחנו יודעים שתוכל להטמיע בחיים ובעסק שלך.

ברגע ההצטרפות לקורס תקבל גישה למועדון חברים סגור שבו נמצאים כל השיעורים, זמינים לך תמיד. בנוסף לכך, יש לחברי הקורס קבוצת וואטסאפ סגורה שבה יקיר נותן בכל יום סרטוני חיזוק, טיפים, לייבים מיוחדים עבורכם ועוד. התרגול, כאמור, ידרוש ממך דקות ספורות ביום – בצורה עקבית. ואם יש שאלות? יקיר המנחה זמין בשבילכם תמיד.

ההשקעה בקורס המלא 'שרירי הנפש' היא _______ ש"ח (במקום _____ ש"ח). אבל! אנחנו רוצים שקודם תבדוק ותראה אם זה מתאים לך – לכן חובה להצטרף קודם לשיעור ניסיון (בעלות 97 ש"ח), ואם אהבת? – נעשה יחד שיחת התאמה ותיאום ציפיות כדי לוודא שאתה מוכן ומתאים להיכנס לקורס המלא. הוגן, לא? 🙂

>> כאן לוחצים כדי לשלם על שיעור הניסיון ולהתחיל בתהליך

זה הלינק כדי לשלם על שיעור הניסיון (97 ש"ח בלבד): ___(לשים לינק)____.
במידה ואהבת את השיעור, נעמוד בקשר כדי לבדוק התאמתך לקורס המלא.
במידה ופחות אהבת – יש החזר מלא עד שנה קדימה מרגע הרכישה (כן, אפילו על ה97 ש"ח של שיעור הניסיון). העיקר שתצליח!

"אין לי ספק שתצליחו, ובענק! בע"ה. הכלים כבר כאן ואני לרשותכם. בואו נעבוד יחד, אני בטוח שתתרגשו ממה שתוכלו להשיג".
יקיר תורג'מן
מייסד ומוביל הקהילה